×

Volanlı Sabahlık

Volanlı Sabahlık

Üretimini yaptığımız bir diğer sevilen modellerden biri olan volanlı sabahlık modeli, sırt kısmınına isme özel nakış yapılarak hazırlanıyor. Elbette nakış için yazılacak font ve nakış rengini, işlenecek desen motifini siz seçebiliyorsunuz.

Volanlı sabahlık modelleri de tıpkı diğer bride sabahlık modellerimizde olduğu gibi birçok renk seçeneğine sahip. Beyazdan sonra en çok tercih edilen renkler arasında somon, pudra, vizon, çağla yeşili, krem, bordo ve kırmızı yer alıyor. Sabahlığın kumaş cinsi birinci kalite çamaşırlık satendir. Kol boyu 4/3’tür ve sabahlığın modeli önden arkaya doğru asimetrik bir şekilde uzamaktadır. Ön kısmında yer alan en kısa yer 79 cm, arkada en uzun kısım 100 cm’dir.

Sabahlığı tamamlayan en gösterişli parçalardan olan düz taban ya da topuklu seçeneği olan vizon tüylü saten terlikler son derece uyumlu oluyor. Yine bu sabahlığı kurtaran en önemli parçalardan bir tanesi de şortlu takım ya da gecelikler.

Bride Volanlı Sabahlık

Sabahlıkların arkasında yer alan en özel ve önemli detaylardan bir tanesi tabii ki arkasındaki isme özel nakış oluşu. Sabahlığın arkasına işleyebileceğiniz nakış fikirlerinden bazıları:

Bride

Bride + İsim

Melek Kanadı Figürlü Bride + İsim

Elmas Detaylı Bride + İsim

İri bir taç figürü ve isim

Kalp Detaylı Bride + İsim

Kelebek detayları, kar detayları, birbirinden  farklı  pırlanta detayları, yıldız detayları, bereketin simgesi olan buğday çelengi veya sizin için farklı ve özel bir anlam ifade eden herhangi bir desen için bize danışmayı unutmayın.

Yukarıda bahsettiğimiz desenlere ait birçok font seçeneği yer alıyor. Bu desenleri yüzlerce farklı renk seçeneği ile hazırlayabiliriz.

Volanlı Sabahlık
Volanlı Sabahlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top