×

Tüylü Gelin Sabahlığı

Tüylü Gelin Sabahlığı

Tüylü gelin sabahlığı modelleri tasarlayan markaların öncüsü olduğumuzu biliyor muydunuz? Üstelik sektörün en kaliteli ve dolgun otrişini kullanarak, kullandığınız üründen %100 memnuniyet sağlamanızı hedefliyoruz.

Tüylü gelin sabahlıkları, iyi tasarlanmadığında ne yazık ki en güzel gününüzde istediğiniz sonucu vermeyerek hüsran yaratır. Bu çok güzel ve çok kokoş olan modelden tabii ki %100 memnuniyet almak mümkün, tabii doğru ellerde doğru şekilde hazırlandığında. En büyük yapılan hata tüylerin sabahlığa yapıştırılmasıdır. Tüyler yapıştırıldığında hem kullanım esnasında dökülür hem de makinede yıkatmak için uygun olmaz. Ayrıca silikonun yapıştırıldığı bölgede de bir sertlik olur bu da teninizi rahatsız edebilir.

Biz Tüylü Gelin Sabahlığı Modellerini Nasıl Hazırlıyoruz?

Bizim amacımız markamızdan aldığınız bir ürünü keyifle ve zahmetsiz bir şekilde kullanabilmeniz. Bu yüzde en kaliteli ve doğru ürünleri buluşturuyoruz. Sektörün en kaliteli ipek satenini, en dolgun ve iyi şekilde hazırlanmış ithal otrişi atölyemizde tasarlıyoruz. Tüyleri sabahlığa yapıştırmıyoruz özel bir dikiş tekniği ile sabahlığa dikiyoruz. Bu sayede hem kullanım esnasında asla dökülme olmaz hem de çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilir. Dilerseniz kullandıktan sonra tüylerini çıkarmak isterseniz sökebilirsiniz. Yapıştırma olmadığı için tüyler hem dökülmeyeceğinden dolgunluğunu korur hem de gösterişini kaybetmez.

Tüylü Gelin Sabahlığı Çeşitleri

Bu türde hazırladığımız iki farklı modelimiz var. Bir modelde gelin sabahlığının sadece kollarında tüy var, diğer modelde gelin sabahlığının hem kollarında hem de etek uçlarında tüy var. İki modelde çok seviliyor ve çok güzel geri dönüşler alıyoruz.

Kolları Otrişli Gelin Sabahlığı
Etek Ucu ve Kolları Tüylü Sabahlık

Gelin sabahlıklarımızın boyu:

Kısa sabahlıklarımız 88 cm, midi boy sabahlıklarımız 100 cm, uzun sabahlıklarımız da 120 cmdir. Tüm sabahlıklarımız X Small, Small, Medium, Large ve X Large olarak ilerler. Üretici olduğumuz için isteğe göre çok daha büyük bedenleri de çalıştık. Dilerseniz daha büyük bedenler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Taklit edilmediği sürece sadece bizde görebileceğiniz Otriş Detaylı Pijama Takımlarımız da çok ilgi gördü. Gelinler kadar lohusaların da tercihi.

Tüylü Gelin Sabahlığı – Pijama Takımı

Aynı şekilde tam bir bütünlük sağlaması açısından, sabahlıkta kullandığımız aynı yoğunluktaki tüylerle gelin terliği de hazırlamaktayız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top